Jumala jõud

Vajan palvet

Meie pühendunud palvegrupp aitab viia sinu mure Jumala ette.
Jakoobuse 5:16b ütleb: “Õige inimese mõjuvõimas eestpalve saadab palju korda.”

Palve numbrites

Palvetajaid

Pühendunud palvetajate grupp

Palveid

Palvete arv jooksval nädalal

Vastuseid

Vastaud palveid alates palvetajate grupi loomisest aastal 2023

Kuidas palvegrupp toimib

Palvegrupp saab sinu palvesoovi

Oma palvesoovi saad edastada all oleva vormi kaudu või kasutades jumalateenistusel palve kasti. Oma palve võid edastada soovi korral anonüümselt. Andes oma e-maili saame sind julgustada ja küsida ka sinult tagasisidet, kui palvele on vastatud.

Palvegrupp asub palvetama

Palvegrupp kohtub igal pühapäeval peale teenistust ja palvetab ca kaks tundi. Nädala jooksul palvetavad palvegrupi liikmed individuaalselt.

Privaatsus ja isikuandmete kaitse

Palvesoovi võib alati edastada nii isikustatult, kui ka anonüümselt. Meie palvegrupp suhtub väga tõsiselt privaatsusesse. Palvesoovid ja isikuandmed on kaitsud ja teada ainult palvegrupile.

Tagasiside

Oleme väga tänulikud, kui edastad oma e-maili aadressi. Siis saame küsida tagasisidet palvesoovi täitumise kohta. Mõistame, kui soovid jääda anonüümseks.

Palvegrupi liikmed

Tahame palvetada sinu eest, kui sul on mure või elus on raske, kui tunned ennast üksinda, kui vajad juhatust, kui oled raskete valikute ees või mis iganes muus olukorras, mille tahad tuua Jumala ette.

Matteuse evangeeliumis on öeldud: “Tõesti, taas ma ütlen teile, kui iganes maa peal kaks teie seast on ühel meelel mingi asja suhtes, mida nad iganes paluvad, siis nad saavad selle minu Isa käest, kes on taevas. Sest kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel.” (Matteuse 18:19-20)

Hans on Jeesuse järgija mõned aastakümned. Palve on üks vahend kuidas sõpru ja kaasmaalasi lepitada Jumalaga. See on Jumala soov ja ka minu suurim soov.

Läbi palve me saame väljendada Jumalale oma unistusi.

Hans on kristlane, abikaasa, isa, inimeste lepitaja Jumalaga. Meeldib olla koos perega, reisida, õppida tundma uusi inimesi.

Hans Näks

Toomase meelest pole ükski palve asjatu või vähetähtis. Küll peab ta oluliseks palvete sõnastust ja palvete meelsust. Mida täpsem on palve, seda kergem on märgata ja hinnata palve vastust. Ta usub palve väge, kuna on seda oma elus kogenud ja näinud Jumala head tahet teiste eludes sündimas.

Toomas osaleb lisaks veel produktsiooni grupis ja tegutseb hingehoiu valdkonnas. Koguduses on tegelenud lastetööga, kodukoguduse juhtimisega ja aidanud laste suvelaagreid organiseerida.  Osaleb MTÜ Ühisabi töös vabatahtlikuna.

Vabal ajal pistab näpud mulda ja kasvatab midagi peenramaal või ajab metsas mesilasi taga. Hindab koostegemisi abikaasaga.

Toomas Vanari

Mare on Avastaja koguduse liige 2011 aastast. Ta usub, et Jumalaga koos on kõik võimalik ja et palve on jõukohane igaühele, igal ajal.

Töötab igapäevaselt sotsiaalvaldkonnas inimeste nõustamisega. Koguduses on aktiivselt ta kaasa löönud nii noorte kui vallaliste töös. Talle meeldib inimestega suhelda ja et õnne võti on oma elu jagamises pere ja kogukonnaga.

Ta on veendunud, et rõõmsas meeles on pool võitu iga väljakutse seljatamisel. Vabal ajal meeldib talle midagi uut proovida – hetkel katsetab maitsetaimede kasvatamist aknalaual.

Mare Reinumägi

Mind ristiti 1. augustil 1998. aastal. Minu üks oluline eesmärk on kõigi minu käsutuses olevate vahenditega ja vastavalt oma võimetele suurendada oma teadmisi Jumalast ja selle kaudu olla meelestatud kiituseks ja tänuks.

On hea teada, et sind tunneb kõige halastuse Jumal. Ta suudab sind hoida ja oma kätel kanda läbi kõigi ohtude elus. Ta tahab seda teha, me vaid suudame Teda usaldada.

Palvegruppi tulin, et paremini tunda palve jõudu. Jumalaga rääkimine on väga oluline selleks, et leida Temaga osadus. Regulaarne ja sügav palve tiivustab usuelu.

Lea Tustanovski

Jumal on võimatute asjade Jumal ja ta tahab et me palvetaksime üksteise eest.

Ef 6:18 Ja palve ja anumisega palvetage igal ajal Vaimus ning selleks valvake kogu püsivusega ja eestpalvetega kõigi pühade eest.

Palvetan usu ja veendumusega alates 1997 ja mulle meeldib palvetada, sest see on ainus suhtlemisviis Jumalaga läbi Jeesuse!

Monia Dvornikova

Siia võiks kirjutada paar sõna inimese kohta. Midagi, miks sa oled  palvegrupis. Oma usu kohta palvesse. Mõne ime kohta, mida oled näinud.

Silvja

Palvegrupp ootab sinu palvet