Armastuse vägi

Aidates teisi

Kui meil on vähegi jõudu aidata, siis paneme käe külge.
Õpetussõnad 11:25: Hing, kes jagab õnnistust, kosub, ja kes kastab teisi, seda ennastki kastetakse.

Toidupank

Toidupank toimetab toidu sealt, kus on ülejääk, sinna, kus on sellest puudus. Toidupank tegutseb üle Eesti. Meie inimesed on peamiselt seotud Tallinna Toidupangaga. Tallinna Toidupank on tegutsenud tänaseks 10 aastat. Kümnete vabatahtlikke abiga saab Toidupanga kaudu toidupaki enam kui 3000 Tallinna abivajajat nädalas. Lisaks jagab Toidupank Euroopa Liidu toiduabi aastas ligikaudu 10 000 tallinlasele.

Miks Toidupank

Kellelegi on üle ja kellelgi on puudu. Kurb on ju toitu raisata, kui samas tead, et keegi seda väga vajab.

Kes ja kuidas

Toidupanga tegemiste peamine eestvedajad on meie koguduses Janek Hintsov ja Toomas Vanari. Janek transpordib toiduained abivajajateni. Toomas jaotab abivajajatele toitu supiköögis. Jõudumööda aitame poodides ka toiduaineid koguda Toidupanga jaoks.

Tule ja löö kaasa

Janek on alati tänulik, kui keegi tuleb temaga kaasa ja aitab toiduained abivajajateni toimetada ehk “toiduringile”. Seal on võimalik oma silmaga näha inimeste tänulikkust ja tunda, et oled osa millestki olulisest.

Samuti saab olla abiks ka toiduainete kogumisel poodides.

Võta meiega ühendust alloleva vormi kaudu. Aitäh!

Soovin aidata >

Vähiravifond Kingitud Elu

Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu on eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mille missioon on aidata vähihaigeid, kelle ravimist ei pea riik parasjagu piisavalt “kulutõhusaks”. Fond toetab abivajajaid eelkõige rahaliselt ja aitab inimestel soetada neile hädavajalikke kaasaegseid ravimeid, kinkides neile seeläbi lootuse, võimaluse kauem elada või koguni täielikult terveneda.

Miks vähiravifond Kingitud Elu

Fond annab võimaluse lisaks rahalisele annetamisele anda just oma kallist aega. Andes oma aega annad sa teistele aega juurde, et olla koos oma lähedastega.

Kes ja kuidas

Kes ei oleks näinud ostukeskustes, üritustel, laatadel seismas inimesi koos annetuskasti ja plakatitega “Kingi vähihaigetele oma annetusega elupäevi”. Meie kogudusest on kaasatud omajagu hulk inimesi, näiteks Lauri ja Raimond Lepalaan, Taavi Simson, Vadim ja Pamela Rand, jt.

Tule löö kaasa

Raimond ja Lauri aitavad organiseerida inimesi, kes aitaksid annetuste kogumisega fondi jaoks. Kui näed, et tahaksid ja saaksid panustada oma aega, siis  üks annetuste kogumise aktsioon võtab aega ca 2h. Tähtis on olla kohal ja anda teistele inimestele võimalus annetamiseks.

Raimond ja Lauri ootavad sinu sooviavaldust ning heameelega räägivad sulle täpsemalt kus, millal ja kuidas.

Soovin aidata >

Tule ja löö kaasa