2 päev

Ole hea ja juhindu igal päeval seitsme sammulisest metoodikast:

1. Ma põlvitan igal hommikul esimese asjana palveks.
2. Kirjutan oma võimatute palvete nimekirja ja panen selle nähtavale kohale.
3. Ma palvetan nende asjade pärast iga päev, vajadusel isegi igal tunnil.
4. Astun iga päev konkreetseid samme oma imede poole.
5. Ma jälgin ja salvestan iga päev “Imesid ja Vaimseid Taipamisi” ning tõendeid Jumala töö kohta oma elus.
6. Kui teen vea, tunnistan seda kohe, kahetsen ja parandan end kiiresti.
7. Võitlen püüdlikult ja kohusetundlikult oma kahtluste, hirmude, eneseõigustuste ning kaeblemistega, valides selle asemel tänutunde.

Täpsemat kirjeldust seitmest sammust saad lugeda siin.

Lugege 1Moosese 18:22-25

Me kõik oleme omavahel seotud. Üks õnnistus mõjutab teist ja igal sõimusõnal (needusel) on tagajärg. Me isegi ei kujuta ette, kuidas meie usk võib kedagi teist mõjutada.

Aabrahamil oli südant kõigi inimeste ja mitte ainult oma rahva vastu. Tal oli ka selline suhe Jumalaga, kus ta tundis, et saab Temaga rääkida ja proovida Teda veenda. Jumalal polnud selle vastu midagi. Jumalal oli oma poja jaoks eriline koht Tema südames ja Ta kutsus Aabrahami endaga “asjad korda ajama”.

Kes teie elus vajab hädasti eestpalvet? Keegi näeb vaeva oma vaimse elu nimel ja vajab, et teie räägiksite Jumalaga tema nimel (võib-olla on ta ise liiga nõrk, et jõuaks edasi võidelda).

Lisage nemad oma võimatute palvete nimekirja ning palvetage iga päev konkreetselt nende vabastamise eest. Teiste eest palvetamine lisab teie isiklikule palveelule erilist jõudu. Tuvastage tõendeid selle kohta, et teie usu tõttu on asjaolud muutumas. Ärge kartke meenutada Jumalale Tema tõotusi – Ta näib julgustavat seda.

Kaaluge selle inimese kaasamist oma teekonnale palvepartnerina järgmiseks kuueks nädalaks. Kes teab, võib-olla muudab see teie elu igaveseks.

✍️ Selle päeva Imed ja Vaimsed Taipamised:
(Jälgige päeva jooksul Jumalat töötamas ja kirjutage see märkmikusse)