Mark Kang

Videoklipp pühapäevase teenistuse kõnest, mis räägib palvest, vastupidavusest ja Jumala usaldamisest. Kõne on läbi pikitud südant puudutavate isiklike näidetega, mis ei jäta kedagi külmaks.

Mida teha, kui me tunneme, et palve ei saa vastuseid? Kas me lõpetame palvetamise? Luuka evangeeliumis ptk 18 värsid 1-8 räägib Jeesus tähendamissõna püsiva palve mõjust. Kui me ei tea, kuidas palve toimib, siis me arvame, et see ei toimi.

Mark ja Ruth Kang on Detroiti Kristuse Koguduse juhtivevangelist ja naisteteenistuse juht.

Link Detroiti koguduse kodulehele.