Koguduse õpetajate konverents

Kasvamine ühtsuses: Kristuse-keskne õpetus

Tänapäeva maailmas õhutab meedia vastandumist. Maailm on selgelt lõhenenud, aga kuidas on lood kogudusega? Ühtsus oli see, mida Jeesus soovis oma järgijate seas näha.

Kus toimub?

Hestia Hotell Euroopa
Paadi 5, Tallinn

Rävala 8, Suur saal

Millal toimub?

15-18. august

Kellele?

Mõeldud koguduse liimetele

Soovi korral võivad registreeruda inimesed ka väljaspoolt kogudust

Kirjeldus ja registreerimine

Miks osaleda?

Tänapäeva maailmas õhutab meedia vastandumist. Vaid lühikest aega tagasi lõhestas COVID vaktsineerimise pooldajad ja vastased. Sõjalised konfliktid on mitmekordistunud, polariseerides inimesi ka väljaspool konflikti piire. Poliitilises elus vastanduvad liberaalid konservatiividele ja parempoolsed vasakpoolsetele. Maailm on selgelt lõhenenud, aga kuidas on lood kogudusega?

Jeesus palvetas Johannese 17:21: „…et nad kõik oleksid üks, nii nagu sina, Isa, minus ja mina sinus.”

Ühtsus oli see, mida Jeesus soovis oma järgijate seas näha. Meie arusaam ühtsusest on juurdunud Jeesuse ja Isa vahelises ühtsuses ning soov ühtsuse järele usklike seas on ajendatud Jeesuse enda palvest.

Kutsume teid osalema konverentsil “Kasvamine ühtsuses: Kristuse-keskne õpetus”, mis toimub Tallinnas, Eestis, 15.-18. augustini 2024. Konverentsil rõhutatakse ühtsuse tähtsust ning õpetajate ja õpetamise rolli ühtsuse väljendamisel koguduse elus. Ja muidugi õpime üheskoos, kuidas Kristuse kesksus mõjutab meie arusaama ühtsusest.

Ajakava ja täpsem info

Täpsema info ajakava ja kõnelejate kohta leiab konverensti kodulehelt tmc.krist.ee
TÄHELEPANU! Konverents on tasuta ja toimub inglise keeles.

Registreerumine

Registreerumine on lõppenud!

Soovid rohkem teada

Liitu meie kogukonnaga

Hea võimalus hoida ennast kursis meie tegemistega. Saadame sulle paar korda kuus infot meie sündmuste ja uute artiklite kohta või inspireeriva mõttetera nii sageli kui soovid.

Vali, mis sind huvitab