4 päev

Ole hea ja juhindu igal päeval seitsme sammulisest metoodikast:

1. Ma põlvitan igal hommikul esimese asjana palveks.
2. Kirjutan oma võimatute palvete nimekirja ja panen selle nähtavale kohale.
3. Ma palvetan nende asjade pärast iga päev, vajadusel isegi igal tunnil.
4. Astun iga päev konkreetseid samme oma imede poole.
5. Ma jälgin ja salvestan iga päev “Imesid ja Vaimseid Taipamisi” ning tõendeid Jumala töö kohta oma elus.
6. Kui teen vea, tunnistan seda kohe, kahetsen ja parandan end kiiresti.
7. Võitlen püüdlikult ja kohusetundlikult oma kahtluste, hirmude, eneseõigustuste ning kaeblemistega, valides selle asemel tänutunde.

Täpsemat kirjeldust seitmest sammust saad lugeda siin.

Lugege Matteuse 8:5-8,13

Sellel Rooma paganal oli usk, mis hämmastas Jeesust, see oli puhtam ja tugevam kui Jumala rahva usk. Ta mõistis, kuidas võim “pärismaailmas” toimib, ja arutles, et usumaailmas juhtub ilmselt kõik täpselt samamoodi. See, et ta mõistis ja usaldas Jeesuse autoriteeti, tõmbas Tema tähelepanu – ja ometi oli mees pagan, “patune”!

Kas te tahate täna Jeesust üllatada? Palvetage millegi eest, mida te pole kunagi julgenud palvetada ega isegi unistanud. Kuulutage Jeesuse autoriteeti selle oma eluvaldkonna üle, mis on olnud „okas“ teie küljes, selle võitmatu kindluse üle, mida ei ole siiani suutnud kõik tavapärased taktikad hävitada. Jeesusel on kogu võim – me peame appi kutsuma Tema väge selle kindluse eemaldamiseks.

Määratlege selgelt probleem; siis võtke ühendust Jeesuse väe ja Tema võimuga. Vaadake üle oma võimatute palvete nimekiri ja palvetage selle kaudu Jumaliku jõuga, et kindlus purustada.

Edasi! Kõik täidetakse teie usu kohaselt. Kas see on õnnistus või needus, sõltub täielikult teie usust.

✍️ Selle päeva Imed ja Vaimsed Taipamised:
(Jälgige päeva jooksul Jumalat töötamas ja kirjutage see märkmikusse)